HAKKIMIZDA

Özka Makina Otomasyon ; deterjan, gıda ve kozmetik sektörlerine yönelik sıvı dolum makinaları, kapak kapatma makinaları ve etiketleme makinaları üretmektedir. Makinalarımız hakkında detaylı bilgiye internet sitemizden veya 0212 549 37 27 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz..

Özka Makine olarak tecrübeli kadromuzla yıllardır Otomatik Sarım Makinası, Otomatik Streç Sarım Makineleri, Tam Otomatik Dilimlemeli Streç Sarma Makinaları, Ön Gerdirmeli Streç Sarım Makinası, Pre-Streç Sarım Makineleri İmalatı Satışı Bakım Onarım Hizmetleri vermektedir. Firmamızı arayarak ya da sipariş formunu doldurarak uygun fiyatlı Otomatik Streç Sarım Makinası Fiyatlarımız için teklif alabilirsiniz.

Ekibimiz üretimini ve satışını yaptığımız Otomatik Streç Sarma Makinelerinin Bakım Onarım ve Servisini de vermektedir. Otomatik Streç Sarım Makinalarımız kaliteli malzemeden üretilmiş oldukça sağlam ve garantilidir. Firmamızdan satın aldığınız her Otomatik Streç Sarım Makinaları için her daim yedek parça servisimiz de bulunmaktadır. Firmamız satışını yaptığı tüm Otomatik Streç Sarım Makinelerinin bakım ve desteği konusunda da yanınızdadır. Otomatik Streç Sarım Makine fiyatları için lütfen web sitemizde yer alan sipariş formunu doldurarak ya da şirketimizdeki müşteri temsilcisinden destek alınız. Sizler için en uygun Otomatik Streç Sarım Makinasını tespit edip modelleyelim ve üretimini gerçekleştirelim. Yine satışını yaptığımız Otomatik Streç Sarım Makinesi Kullanımı için her daim desteği firmamızdan alabilirsiniz.